ASPV

Oddíl Asociace Sportu pro všechny Neratovice vznikl v roce 1992.  Navazuje na činnost bývalé organizace ZRTV (Základní a rekreační tělesná výchova). Našim cílem je přiblížit a zpřístupnit tělesnou výchovu a sport široké veřejnosti, prostřednictvím tělesné výchovy a sportu získat a udržet si dobrou kondici a odreagovat se od denních starostí. Naše pohybová aktivita je přiměřeně náročná, aby se mladý organismus rozvíjel a u starších je jeho funkce udržovaly na optimální úrovni.

Nabízíme všem zájemcům pestrý výběr pohybových aktivit: všeobecnou gymnastiku, rekreační sporty, zdravotní tělesnou výchovu, psychomotoriku, cvičení rodičů s dětí, cvičení předškolních dětí, žáků a žákyň, pohyb v přírodě.

aspv-web.jpg
počet členů
počet instruktorů
Děti s rodiči

Tato skupina si osvojuje základní pohybové návyky, procvičuje jemnou motoriku a seznamuje se s cvičebním nářadím a náčiním. Patří sem děti od 2 do 5 let.

Stanislava Sojková

Předsedkyně oddílu